Microsoft Software Assurance
Microsoft Software Assurance - програма підтримки Microsoft, яка покликана допомогти замовникам корпоративних ліцензій максимально ефективно використовувати придбане програмне забезпечення.

Software Assurance пропонує універсальний механізм оновлення програмних продуктів, а також пакет безкоштовних послуг та інструментів, які сприяють ефективному плануванню, розробці та впровадженню нових продуктів і рішень, навчання IT-співробітників, скорочення витрат на технічну підтримку, тобто розвитку інформаційної інфраструктури організації.
Переваги Software Assurance
Право переходу на нові версії
Замовники Software Assurance отримують право використовувати будь-які нові версії продуктів, які будуть випущені протягом дії ліцензійної угоди (Open License - 2 роки, Open Value, Open Value Subscription, Multi-Year Open License, Open Subscription License, Enterprise Agreement і Enterprise Agreement Subscription -
3 роки), а також оперативний доступ до удосконалень і нових функцій, якими продукт буде доповнюватися в рамках поточної версії
1
Розстрочка платежів
Варіанти розстрочки оплати ліцензій на три роки (програми Open Value або Enterprise Agreement) або підписки на ПО з щорічною оплатою (програми Open Value Subscription і Enterprise Agreement Subscription), які пропонуються в рамках Software Assurance, дозволяють скоротити одноразові інвестиції, спланувати бюджет на розвиток інформаційної системи підприємства на найближчі три роки і легалізувати все необхідне ПЗ.
2
Microsoft Desktop Optimization Pack
Microsoft Desktop Optimization Pack для Software Assurance - динамічне рішення для збільшення надійності і спрощення розгортання настільних операційних систем, яке доступне тільки для клієнтів Windows SA на умовах додаткової підписки.
3
Консультації по впровадженню
Компанія Deyteris пропонує консультації по впровадженню надаються для трьох груп продуктів на вибір: настільних операційних систем і додатків, SharePoint Server, Exchange Server і Lync Server. Сертифіковані спеціалісти компанії Deyteris допоможуть Вашої компанії в плануванні та підготовці успішного розгортання нового програмного забезпечення. Планування впровадження здійснюється у вигляді консультацій наших фахівців, які разом з Вами розроблять комплексний план розгортання, що поєднує аналіз, економічне обгрунтування, опис процесів і технічних процедур установки ПО. Кількість безкоштовних днів обслуговування визначається умовами угоди Software Assurance.

  • Розробка плану розгортання ОС і додатків
  • Розробка плану розгортання SharePoint
  • Розробка плану розгортання Exchange і Lync
4
Право на використання додатків поза офісом
Право на використання додатків поза офісом дозволяє основному користувачу пристрою, для якого придбано Software Assurance для Office, Project або Visio, віддалено використовувати віртуальні копії ліцензованого програмного забезпечення встановлені в центрі обробки даних, з пристроїв не належать його організації (домашні ПК, інтернет-кафе) .
5
Windows Virtual Desktop Access
Windows Virtual Desktop Access дозволяє вам отримати доступ до операційних систем, запущеним у віртуальному операційному середовищі на ваших серверах, з комп'ютерів для яких придбана Software Assurance для Windows (до 1 липня 2010 р така ліцензія називалася VECD для SA і купувалася на умовах додаткової підписки) . Крім того основні користувачі пристроїв з Windows SA тепер можуть підключатися до своїх віртуальним робочих місць не тільки з цього ПК, але і додаткових пристроїв, які не належать організації (наприклад, з домашнього комп'ютера).
6
Сервер холодного резервування
Замовники, які набувають Software Assurance для серверних продуктів Microsoft, безкоштовно отримують додаткову ліцензію на використання сервера холодного резервування (cold backup server) для цілей аварійного відновлення у випадку відмови. Сервер холодного резервування - це сервер, що виключений до моменту виникнення аварії. Не можна використовувати цей сервер для роботи додатків або мережевих сервісів.
7
Підтримка продуктів у продовженій фазі

Сервіс надання спеціальних виправлень (Hotfix) в Продовженій фазі підтримки (Extended Lifecycle) доступний з липня 2005 року, дозволяє користувачам Software Assurance, які мають угоду рівня Premier або Essential Support, оформити підписку на Extended Hotfix Support Agreement в тому випадку, якщо їм необхідне оперативне встановлення спеціальних виправлень (Hotfix). Це дозволить забезпечити безпеку ІТ-інфраструктури та зменшити витрати на технічну підтримку.

Щорічна плата за дану послугу тепер входить у вартість Software Assurance, крім того, не потрібно оформляти підписку протягом 90 днів з моменту переходу продукту в Продовжену фазу підтримки (Extended Support).

8
Технічна підтримка 24х7
На додаток до необмеженої телефонної підтримки офісних продуктів і настільних операційних систем корпоративні замовники Microsoft мають можливість отримати безкоштовні інциденти розширеної технічної підтримки по телефону і необмежену web-підтримку для серверних продуктів російською мовою, що забезпечує ефективний механізм вирішення технічних проблем.
9
Онлайн навчання
Програма онлайн навчання eLearning, пропонована корпорацією Microsoft, забезпечує можливість навчання в онлайн-режимі на базі курсів, підготовлених професійними викладачами. Дана форма навчання зручна тим, що співробітники організації можуть вивчати інтерактивні модулі та навчальні програми з різних продуктів в зручному для них темпі і на своєму робочому місці. Передбачено регулярне оновлення змісту навчальних курсів.
Зміст курсів залежить від того, для яких продуктів закуплені ліцензії SA (наприклад, при покупці SA для серверних продуктів надається навчання з серверних продуктів).
10
Office на домашньому ПК
Компанії - Замовник Software Assurance могут підвіщіті продуктивність співробітніків и отріматі максимально віддачу від вкладень в Microsoft Office System, нада співробітнікам можлівість працювати вдома на легальний продукт сімейства Microsoft Office (включаючі Microsoft Access, Excel, FrontPage, InfoPath, Office, OneNote, PowerPoint, Project Standard Edition, Publisher, Visio и Word). Кількість ПРАЦІВНИКІВ, Які ма ють право на домашнє использование, візначається кількістю закуплених ліцензій SA. При цьом на использование продуктів НЕ накладається ніякіх обмежень - співробітник может використовуват ПО як для робітніків, так и для особістом цілей до тих пір, поки працює в даній организации.

11
Ваучери на навчання

Замовники Software Assurance отримують можливість надати співробітникам своєї організації ваучери на навчання (Training Vouchers) в сертифікованому центрі технічного навчання «Мережеві Технології». Навчальний Центри гарантує найвищий рівень навчання, забезпечуючи ефективну підготовку до здачі іспитів на отримання статусу сертифікованого фахівця. Навчання проводять сертифіковані викладачі Microsoft за офіційними навчальних матеріалів (Microsoft Official Curriculum). Тема курсів не залежить від того, які продукти мають ліцензії.

Детальніше про безкоштовне навчання за програмою Software Assurance

12
Перехід на редакції Professional / Enterprise
Замовники Software Assurance, які використовують стандартні редакції настільних додатків або серверних продуктів, можуть перейти на редакції Enterprise або Professional, якщо функціональні можливості стандартних редакцій стають недостатніми. Перехід здійснюється шляхом придбання ліцензії SA Step-up, вартість якої розраховується як різниця між вартістю ліцензії з Software Assurance у редакціях Standard і Professional / Enterprise. Ліцензії SA Step-up - це єдиний пільговий варіант переходу з однієї редакції на іншу, який пропонується тільки для користувачів Software Assurance.
13
Windows для застарілих ПК
Операційна система Windows Fundamentals for Legacy PCs створена для забезпечення роботи на застарілих апаратному забезпеченні та дозволяє Скоротити витрати на його підтримку і поліпшити показники безпеки і керованості. Ця операційна система буде доступна виключно клієнтам, які купили Software Assurance для Windows Professional. Рішення Windows Fundamentals for Legacy PCs побудовано на тому ж коді, що Windows XP SP2, але при цьому підтримує більш ранні модифікації комп'ютерів, щоб знизити кількість підтримуваних IT-фахівець операційних систем і забезпечити плавний перехід до сучасних систем при заміні старих комп'ютерів.
14