DT
Передова система контролю шин програмним інтерфейсом для гірничодобувної промисловості, сільського господарства і портової автовантажної техніки. Зменшує час простою, максимально збільшує кількість годин роботи шин, значно знижує витрати палива і робить умови роботи більш безпечними
Водій може стежити в реальному часі за впливом різних умов на тиск і температуру шини. У разі виникнення проблем в шині водій отримує екстрене повідомлення. За допомогою дисплея в кабіні можна легко знайти несправності. дисплейний блок має візуальні і звукові сигнали тривоги
Розумні датчики, які регулюють швидкість передачі отримання точних даних про тиск-температурі при будь-яких операційних умовах з максимальним терміном служби батареї. Датчики, встановлені всередині шини, надають більш точні дані, ніж зовнішні пристрої вимірювання тиску-температури.
Компактний дизайн центрального блоку дозволяє встановлювати його місцях з обмеженим вільним простором. Міцний пилезахищенний корпус робить центральний блок простим і невибагливим до умов використання.
БЛОК
ДИСПЛЕЙ
ДАТЧИКИ
Система
Центральний блок отримує, обробляє, зберігає дані і передає їх на сервер. Дисплей підключений до центрального блоку, і надає всі дані водієві. Сервер моніторить параметри тиску і температури шини і повідомляє про порушення даних показників водія, а також передає інформацію диспетчеру, зберігає і обробляє її з метою прогнозування очікуваних результатів формуючи відповідні звіти.

DT - Передова система з програмним інтерфейсом, обладнана всім необхідним для ефективного контролю і управління шинами. Простота використання

- Лаконічна і інформативна візуалізація стану шини на одному екрані.

- Колір шин, які потребують уваги, змінюється з зеленого на жовтогарячий, а потім червоний, по ходу погіршення їх стану.

- Сервер відстежує всі транспортні засоби парку і відсилає повідомлення відповідного персоналу, коли ситуація вимагає уваги.
Прикладна програма
Сервер
Автоматичний прийом, зберігати і обробка даних. Віддалена конфігурація налаштувань. Повне відображення даних про температуру-тиску на вашому комп'ютері в єдиному вікні. Повідомлення про події в реальному часі на вашому комп'ютері. Повідомлення і повідомлення про подію може бути автоматично відправлено по електронній пошті або мобільному телефону Фільтрація подій і різні рівні доступу до інформації, з налаштуванням під кожного користувача.
Програмне забезпечення
Повна інформаційна картина в режимі реального часу. Конфігурація стану коліс, повідомлення і параметри мережі. Можливість отримання даних журналу для огляду або збереження для подальшого огляду. Можливість поновлення вузлів.
Програмне забезпечення
Візуалізація стану на поточний момент.
А так же за обраний період часу.
Аналіз і обробка даних
прогнозування результатів
Оцінка ризиків виходу шини з ладу Рекомендації з планування обслуговування і ремонту
Інтелектуальний аналіз
Компанія залишає за собою право внесення змін у конструкцію системи і інтерфейс програми для поліпшення її функціональності