Програма ліцензування Cloud Solution Provider (CSP)
Оренда за програмою CSP - це можлівість удосконаліті и убезпечити робочий процес, отріматі особистий віртуальний офіс, що не переплачуючі Зайве.
Головного зручністю даної програми є Резервування Даних. Больше не нужно боятися, что інформація знікне через поломки комп'ютера або Втрата ноутбука! Віртуальний офіс дозволити зберігаті всі документи під рукою в безпечності пространстве и смороду будут однаково Доступні як на Вашому робочому ПК, так и на планшеті и смартфоні. А если врахуваті можлівість актівації Office 365 на 5 прибудований за ціною однієї Ліцензії, то ви економите на продукті.
Чому Cloud Solution Provider (CSP)?
Фіксовані ціни
Кожен користувач ПО прагне отримати максимум можливостей за менші гроші. В ході пошуку ІТ-рішення замовники вибирають сервіс з передбачуваною ціною і зрозумілими функціональними можливостями. Одним з варіантів з надання передбачуваною ціни сервісу є фіксація ціни.
Заміна капітальних витрат на операційні (CAPEX -> OPEX)
У багатьох компаній стоїть завдання скорочення витрат. Компанії вирішують її по-різному: скорочують бюджети, звільняють співробітників, скорочують офісні площі. Одним із способів підвищення фінансової ефективності компанії SMB бачать поступове переведення довгострокових і великих капітальних витрат з тривалим терміном окупності (CAPEX) в швидкі і легко керовані операційні (OPEX). Такий переклад дозволяє зробити більш гнучким управління бюджетним циклом, швидко перерозподіляти фінанси всередині компанії і адаптуватися під зміни зовнішнього середовища, не "заморожувати" ресурси в обладнанні, а користуватися ресурсами за передплатою.
Невеликі щомісячні платежі
Замість великого одноразового платежу дають можливість скористатися тими продуктами, які раніше були недоступні. Вартість локальних (onpremise) сервісів Microsoft для компаній SMB буває досить великий у зв'язку з одноразовими платежами. У програмі CSP крім Microsoft Office за передплатою надається великий набір сервісів і додатків, які часто недоступні клієнтам з SMB через великих одноразових витрат.
Уклавши угоди CSP, ви зможете:
  • Створювати свої унікальні рішення для різних ОС за допомогою середовища розробки, доступною в програмі CSP
  • Мінімізувати витрати на ПЗ і відсутності необхідності в стандартизації
  • Підключатися до сотням джерел інформації, спрощуючи методи її обробки з можливістю проведення динамічного аналізу, а також інтегрувати готові аналітичні інструменти в свої додатки, і багато іншого
  • управляти набором і кількістю ліцензій і оперативно реагувати на будь-які зміни споживаних ресурсів за рахунок гнучкої моделі ліцензування
  • Забезпечити роботу всіх неафілійованих компаній в єдиному середовищі
  • Прогнозувати щомісячні витрати на ІТ для ваших компаній і значно спростити управління ІТ-ресурсами в цілому