Антивірусні рішення на базі продуктів GFI
Компанія Deyteris є офіційним партнером компанії GFI Software і реалізує рішення щодо забезпечення безпеки мережі і контенту для малих і середніх підприємств на основі програмного забезпечення:
GFI Webmonitor - моніторинг і контроль над використанням веб-доступу;
GFI MailEssentials - серверне рішення для захисту від небажаної пошти;
GFI MailSecurity - захист від вірусних загроз та іншого шкідливого ПЗ;
GFI MailArchiver - рішення для архівації пошти, яке вирішує всі проблеми роботи з поштовими повідомленнями.
GFI Webmonitor
Повний контроль і безпеку доступу Ваших співробітників в мережі Інтернет
 • Моніторинг і контроль над використанням веб-доступу.

GFI WebMonitor підвищує продуктивність співробітників, надаючи Вам повний контроль і потужний засіб моніторингу їх активності в мережі, відвідуваних сайтів і завантаження в режимі реального часу. Дослідження показали, що більше 40% співробітників використовують доступ в інтернет для особистих цілей. Інструмент інтернет-моніторингу захищає Вашу мережу від впливу шкідливого ПО, перевіряючи файли, що завантажуються співробітниками на наявність вірусів.


 • Веб-фільтрація з базою в більш 205.000.000 URL

GFI WebMonitor надає потужну базу даних сайтів, розподілених по категоріях, дозволяючи вирішувати або блокувати доступ до них для кожного користувача або для груп користувачів, наприклад, до матеріалів для дорослих, ігор, особистої пошти, P2P, вконтакте, однокласникам і ін. База даних оновлюється щодня і постійно розширюється. Ви можете направити нам URL в чергу на додавання з консолі управління продуктом, і вони будуть додані в базу протягом кількох годин!


 • Захист від шкідливого ПО і фішингу

GFI WebMonitor надає три вбудованих антивірусних ядра для захисту від шкідливого ПО: BitDefender, Norman і Kaspersky, а також потужну базу фішинг-сайтів для запобігання крадіжки особистих даних співробітників.


 • Кешування на рівні проксі

Функція кешування дозволяє зберігати часто запитувані документи і ресурси на сервері на випадок повторного звернення до них - це різко скорочує час очікування завантаження потрібного файлу, навантаження на мережевий канал, а також економить трафік.


 • Сканування HTTPS-трафіку

GFI WebMonitor може розшифровувати захищений SSL-трафік, перевіряти його вміст на наявність шкідливого коду, а потім зашифровувати назад і передавати користувачеві, без чого неможливо забезпечення повної безпеки завантаження контенту з мережі.


 • Квотування доступу за часом і обсягом трафіку

Використовуючи GFI WebMonitor, адміністратор може встановити обмеження на використовуваний обсяг трафіку і час, проведений користувачами на сайтах тієї чи іншої тематики. При перевищенні ліміту користувачі отримують відповідне повідомлення.


 • Настроюються забороняють сторінки

GFI WebMonitor може відобразити будь-яку створену Вами сторінку з повідомленням про заборону доступу в разі, якщо користувач перевищив квоти, або спробував потрапити на заборонений сайт. Повідомлення на забороняють сторінках можуть виводитися на російській мові.


 • Інтерактивна статистика в реальному часі

GFI WebMonitor дозволяє адміністратору бачити активність користувачів в режимі реального часу, інтерактивно переглядаючи відвідані сайти по користувачам, групам, IP і доменів.

Чому саме GFI WebMonitor?
 • Збільшення продуктивності співробітників
 • Три антивірусних ядра для високого ступеня захисту
 • Повний контроль над доступом і захист від витоку інформації через фішинг-сайти
 • Захист від небезпечних завантажень в режимі реального часу

GFI MailEssentials

Серверне рішення для захисту від небажаної пошти

Найефективніший спосіб перемогти СПАМ - використовувати GFI MailEssentials, лідируюче анти-СПАМ рішення, яке має численні нагороди і тисячі клієнтів.

GFI MailEssentials включає в себе не одну, а відразу дві анти-СПАМ захисту, надаючи адміністраторам найвищий рівень фільтрації пошти з мінімальними настройками. Включаючи 14 рівнів фільтрації пошти та передові технології, GFI MailEssentials не тільки фільтрує 99% небажаної пошти, але і має найнижчий рівень помилкових спрацьовувань.

Доступний в чудовому співвідношенні ціна-якість, GFI MailEssentials простий у використанні, а вбудовані методики ефективного розпізнавання небажаної пошти показують високі результати навіть без необхідності тонкої настройки. Фільтрація за IP, Байєсівський аналіз, сірі списки, захист від збору адрес, а також багато інших фільтри включені в продукт, надаючи потужний інструмент боротьби зі СПАМом.

GFI MailEssentials виявляє і блокує фішинг-атаки, а також додає корисні інструменти для управління поштою, включаючи автоматичні підписи, моніторинг пошти, звітність, сервера розсилки, автоматичні відповіді і завантаження листів з віддалених серверів по POP3.

Чому саме GFI MailEssentials?
 • Тисячі установок по всьому світу, численні нагороди
 • Найвищий рівень виявлення небажаної пошти (більше 99%) з використанням багаторівневої фільтрації
 • Найнижчий рівень помилкових спрацьовувань
 • Надійна серверна захист від спаму за доступною ціною
 • Підтримка Microsoft Exchange, Lotus Domino, а також будь-яких SMTP поштових серверів
GFI MailSecurity
Антивірусне рішення для захисту корпоративної пошти на серверному рівні

Підвищена активність вірусних загроз та іншого шкідливого ПЗ, а також наявність вразливостей в поштових клієнтах і серверному ПО означає високу ступінь загрози для корпоративної пошти і мережі. Велика розмаїтість можливих загроз і швидке зростання кількості нових вірусів робить використання одного антивірусного движка на рівні робочої станції неефективним. GFI MailSecurity надає для захисту не один, а відразу п'ять антивірусних рішень на серверному рівні.

З кількома антивірусними движками:

 1. Зменшується час очікування актуальних сигнатур для захисту від найновіших загроз
 2. Неперевершена міць комплекту антивірусів (жоден антивірус окремо не може повноцінно захистити від загроз)
 3. Різко зменшується ризик впустити шкідливе ПЗ у внутрішню мережу компанії
 4. Єдиний продукт для захисту поштових повідомлень з відмінним співвідношенням ціна-якість
 5. З численними нагородами та тисячами клієнтів, GFI MailSecurity працює як поштовий FireWall, захищаючи Вас від вірусів, експлойтів, шкідливого ПО, а також інших атак, націлених на Вашу компанію. З безкоштовним додатком GFI MailSecurity ReportPack Ви отримуєте могутній засіб звітності для створення повної картини того, що відбувається на Вашому поштовому сервері.
Чому саме GFI MailSecurity?
 • Підтримка платформ Microsoft Exchange Lotus Domino і всіх інших SMTP серверів
 • Кілька антивірусних ядер надає високу ступінь захисту
 • Унікальний сканер невідомого ПО захищає від шкідливих програм, ще не потрапили в антивірусні бази

GFI MailArchiver

Архівація пошти для малих, середніх і великих компаній

Поштові повідомлення є критичним компонентом в бізнесі, який містить в собі безліч проблем - обмеження простору носіїв даних, періодичні резервні копії, проблеми з файлами PST, доступ до старих листів для вирішення організаційних проблем і відповідності стандартам. Несерйозне ставлення до цих проблем може привести до катастрофічних результатів.

GFI MailArchiver - рішення для архівації пошти, яке вирішує всі проблеми роботи з поштовими повідомленнями для Exchange Server. Маючи численні нагороди і тисячі клієнтів, це рішення зарекомендувало себе серед компаній будь-яких масштабів. GFI MailArchiver використовується адміністраторами по всьому світу для підтримки та архівації всієї корпоративної пошти, значно зменшуючи витрати ресурсів на Exchange server, різко знижуючи ризики пошкодження файлів PST, а також надаючи інструмент для відповідності стандартам eDiscovery і ін. Продукт легко встановлюється, вимагаємо мінімум адміністрування і поставляється з відмінним співвідношенням ціни і якості.

Інтерфейс GFI MailArchiver переведений на різні мови, а також підтримує роботу з листами у форматі Unicode.

Зараз продукт доступний на наступних мовах: англійській, німецькій, іспанській, французькій, італійській, японській і російською.

З GFI MailArchiver вся пошта зберігається централізовано, з легким доступом до списку листів: через звичайний Outlook клієнт або через повноцінний веб-інтерфейс.

Використовуючи функцію аудиту, Ви можете використовувати архівні листування для розслідувань, маючи гарантію, що листи не були змінені або підроблені.

Чому GFI MailArchiver?
 • Доступ до пошти в архіві будь-якої давнини з 100% збереженням всього листи і гарантією цілісності
 • Доступ до архіву з Outlook, включаючи Outlook 2010 без проблем, пов'язаних з stub-файлами Exchange
 • Розвантаження і різке зростання продуктивності поштового сервера
 • Потужна система пошуку, що підтримує російську мову
 • Архівуйте всю пошту в бази даних, спрощуючи проблему резервного копіювання окремих PST файлів

 • Повна надійна архівація всієї вхідної та вихідної пошти в мережі
 • Зменшення простору, виділеного під поштові сховища Exchange
 • Зменшення ризиків від PST файлів