Віртуалізація HP CloudSystem Matrix
HP CloudSystem Matrix - це комплексне, інтегроване, відкрите рішення «інфраструктура як послуга (IaaS)» для створення і управління приватними та гібридними хмарними середовищами.
HP CloudSystem Matrix - базове рішення з пакету CloudSystem, дозволяє користувачам за лічені хвилини підготувати інфраструктуру для фізичної і віртуальної середовища. Це рішення є в малої, середньої і широкою конфігурацій (конфігурація може бути розширена за допомогою додаткового апаратного і програмного забезпечення від НР або сторонніх виробників).
HP CloudSystem Matrix:
1
Включає в себе портал самообслуговування, для швидкого автоматичного виділення ресурсів;
2
Має вбудовані засоби управління життєвим циклом, які дають можливість управляти пулом ресурсів, дозволяють оптимізувати інфраструктуру і гарантувати безвідмовність роботи;
3
Надає можливості для перенесення навантаження в хмару, якими можуть скористатися різні постачальники послуг загальнодоступних хмарних середовищ, включаючи HP Cloud Services;
4
Скорочує загальну вартість володіння (ТСО) на 56% * за допомогою вбудованої системи управління життєвим циклом інфраструктури.
Рішення HP CloudSystem Matrix
створено на основі технологій HP Converged Infrastructure (зокрема HP BladeSystem і Matrix Operating Environment) і оптимізовано для використання на серверах HP ProLiant і HP Integrity, а також в системах зберігання і мережевої комунікації від HP. Його також можна застосовувати з серверами x86, мережевими технологіями і системами зберігання від сторонніх виробників.
  • Підтримуються операційні системи: Windows, Linux і HP-UX.
  • Підтримуються Гіпервізор: VMware, Microsoft Hyper-V і Integrity VM.