Software Asset Management (SAM) – це методологія, яка спрямована на оптимізацію процесів управління активами програмного забезпечення в організації та їх захист.
CRM ERP бухгалтерія - IT-рішення управління підприємством
Cloud migration - це перенесення ІТ-ресурсів підприємства з внутрішніх серверів обробки даних на архитектуру загальнодоступної або закритої частної хмари.
PowerBI - підключайтеся до будь-яких даних та візуалізуйте їх за допомогою уніфікованої масштабованої платформи для самостійної та корпоративної бізнес-аналітики.
BIAnalytics - це практично безмежні можливості збору та аналітики показників компанії.
AI/ML - штучний інтелект і машинне навчання дають організаціям можливість отримувати цінність із зібраних даних, бізнес-аналізу та автоматизації процесів.
Chatbot - бот, який завдяки постійній взаємодії з людьми забезпечують сервісне обслуговування 24/7 та допомагають охопити більше клієнтів.
Роботизована автоматизація процесів (RPA), також відома як програмна робототехніка, використовує технології автоматизації для імітації бек-офісних завдань працівників, таких як вилучення даних, заповнення форм, переміщення файлів тощо.
Продукти
Ліцензії
Проекти
Deyteris

Компанія Deyteris більше 10-ти років надає послуги аутсорсингу, розробки програмного забезпечення та веб-розробки, ІТ-консалтингу, інтеграції додатків, аналізу бізнес-процесів, тестування ПО, супроводу і підтримки,

Якщо цілі і завдання вашого проекту вимагають нестандартних рішень, ви звернулися за адресою.

Ми не пропонуємо наукоподібні міркування про те, як вирішити ту чи іншу задачу. Ми пропонуємо рішення.
Ви оціните наш сервіс розробки проектів в контексті конкретних корпоративних інформаційних систем.

.
Партнери
Новини
Контакти

встановлення дата центрів

Відгуки наших клієнтів
 • Аркадий Говун
  Очень доволен работой компании. Все быстро, оперативно и главное качественно. Поразила работа менеджера. Мне, ничего не понимающему человеку все обьяснил, разложил по полочкам так что определенно рекомендую.
 • Дмитрий Пикуль
  Заказывал услугу it безопасность для моего небольшого офиса. Сделали всё максимально чётко, Спасибо
 • Анна Пискун
  Здравствуйте, долго искала компанию которая сможет установить и настроить crm. Остановилась на дэйтэрисе, заказала обратную связь, мне всё обьяснили, немного сомневалась но в итоге всё получилось даже лучше чем ожидала.
 • Степан Верхов
  Здравствуйте, мне нужно было арендовать стойку в дата центре, знакомые по работе порекомендовали однозначно обращаться к вам, так как они остались более чем довольны. По сроку задержались на 1-2 дня но я так же остался доволен услогой и компанией в общем.
 • Александр Шевченко
  Здравствуйте, заказывал оборудование для дата центра, колеги по работе порекомендовали однозначно обращаться к вам, так как они остались более чем довольны. По сроку задержались на 2 дня но я так же остался доволен услогой и компанией в общем. Буду рекомендовать)
 • Евгений Дудар
  Заказал i tone, очень удобная штука которая себя купила и принесла больше заработка