Microsoft Power BI для Office 365
Microsoft Power BI для Office 365 - це набір функцій і служб, які дозволяють легко візуалізувати дані, ділитися своїми відкриттями і співпрацювати. Хмарний сервіс Microsoft Power BI для Office 365 дає всім співробітникам організації можливість самостійно використовувати бізнес-аналітику, об'єднуючи в комплексне рішення функції загального доступу до книг Excel, компоненти для спільної роботи через Інтернет і ІТ-інфраструктуру.

Power BI включає велику кількість функцій і служб, а також повністю інтегрується з Excel. Створюйте переконливе вміст, моделі даних і візуалізації в Excel, а потім діліться ними, спільно працюйте з ними і доповнюйте їх через Power BI. (Excel не входить в Power BI для Office 365.)

Служби Power BI для Office 365 розширюють можливості самостійної бізнес-аналітики в Excel, роблячи їх доступними в веб-середовищі спільної роботи.


Сайти Power BI Sites розраховані на спільну роботу і дозволяють ділитися звітами, переглядати їх і взаємодіяти з ними.

Power Bi Q & A дає можливість знаходити, вивчати дані і створювати на їх основі звіти, використовуючи запити на природній мові.

Управління запитами та даними дозволяє ділитися і управляти запитами і джерелами даних, а також переглядати аналіз використання запитів.

Додаток Power BI з Магазину Windows дає можливість переглядати звіти, де б ви не були.


Функції самостійної аналітики в Excel розширюють можливості Excel 2013, пов'язані з обробкою даних. Деякі з них були доступні раніше, деякі є новими.


Power Query спрощує виявлення даних із загальнодоступних і корпоративних джерел, а також підключення до них.

Power Pivot дозволяє створювати складні моделі даних безпосередньо в Excel.

Power View пропонує інтерактивні візуалізації даних для створення звітів і аналітичних уявлень.

Power Map дає можливість переглядати і досліджувати геопросторові дані на тривимірній карті в Excel.

Служби ІТ-інфраструктури для Power BI забезпечують роботу Power BI в організації і дозволяють ІТ-фахівцям надавати, захищати служби Power BI і управляти ними.Підготовка Power BI для Office 365 включає створення клієнта і отримання Power BI для організації.

Центр адміністрування Power BI дозволяє управляти інфраструктурою Power BI вашої організації з сайту.

Шлюз управління даними забезпечує безпечне безпроблемне підключення локальних даних до хмари.