Microsoft Project Online
Microsoft Project Online - це гнучке онлайн-рішення для управління портфелями проектів і виконання повсякденних завдань. Project Online входить в Office 365 і дозволяє організаціям визначати пріоритети інвестицій в портфель проектів і аналізувати стан бізнесу звідусіль при роботі практично на будь-якому пристрої.
Гнучке управління портфелями проектів
1

Забезпечте узгодженість між запланованим і здійсненим для визначення пріоритету завдань, вибору оптимальних портфелів проектів, а також реалізації бізнес-стратегії.

2
Ефективно керуйте ресурсами за допомогою Project Online, який дозволяє побачити, ніж в даний момент зайняті учасники груп, навіть коли справа стосується управління повсякденними завданнями або спеціальними проектами в SharePoint Online.
Робота практично звідусіль
1
Працюйте через Інтернет, використовуючи гнучкі плани, які дозволяють швидко і просто зареєструватися в службі, найкраще відповідає вашим бізнес-вимогам.
2
Починайте роботу швидко, використовуючи прості функції додавання учасників, виділення ресурсів і пристосування до групової роботи в веб-середовищі, що дозволяє оптимізувати час роботи і досягти кращих результатів.
3
Виконуйте поставлені завдання і стежте за ходом подій практично звідусіль і з більшої кількості пристроїв, ніж будь-коли раніше.
Використання переваг нових способів спільної роботи і забезпечення швидкодії
1

Більш ефективна повсякденна спільна робота. Скористайтеся можливостями соціальної взаємодії SharePoint Online для полегшення обговорень, обміну інформацією і виконання роботи членами команди.

2
Спілкуйтеся без труднощів, використовуючи нові способи спільної роботи і спілкування для більш ефективної роботи в групі.
Поліпшення оперативності та контролю
Приймайте рішення на основі наявних даних,

надаючи учасникам групи інформацію, яка їм потрібна, щоб бути в курсі того, що відбувається і приймати більш зважені рішення.
Спростіть ІТ-обслуговування,
використовуючи провідні хмарні служби для забезпечення гнучкості та безпеки, а також для полегшення технічного обслуговування.
Забезпечте швидке впровадження інновацій і реагуйте на виникаючі можливості
використовуючи єдиний інтерфейс, характерний для хмарних служб Microsoft, в SharePoint Online, Exchange Online, Lync Online і Office 365.