SQL Server Business Intelligence
SQL Server Business Intelligence є повноцінною функціональної платформою, яка дозволяє організаціям створювати і розгортати безпечні, масштабовані і керовані рішення для бізнес-аналітики.
ПЕРЕВАГИ ПЛАТФОРМИ SQL SERVER BI
Перетворення складних даних:
Швидке вивчення і візуалізація даних завдяки створенню ефективних моделей даних.
модернізація звітності:
Інтерактивність звітів Power BI, багатосторінкові звіти і основні показники ефективності в єдиному веб-порталі, що доступний як з робочого столу, так і з мобільного пристрою.
Надійна платформа BI:
Легко масштабується відповідно до цілей компанії, дані компанії добре захищені, а фахівці можуть використовувати звичні їм інструменти бізнес-аналітики.
Гібридна бізнес-аналітика:
До локальних даних можна підключатися прямо з хмари, тому немає необхідності в переміщенні даних.
BМОЖЛИВОСТІ ПЛАТФОРМИ БІЗНЕС-АНАЛІТИКИ SQL SERVER
Перетворення даних з сервісами Analysis Services
Створення корпоративних рішень по аналітиці з використанням всіх знайомих засобів візуалізації даних - Power BI і Excel. Зведення даних практично з будь-яких джерел в єдину картину за рахунок багатовимірних або табличних моделей. Розгортання рішень за допомогою сервісів Azure Analysis Services і SQL Server Analysis Services.


Оформлення результатів бізнес-аналізу на сервері звітів Power BI
Аналізуйте великі масиви даних, визначайте закономірності і приймайте оперативні рішення за допомогою інтерактивних звітів. А сервіси SQL Server Reporting Services, які входять до складу сервера звітів Power BI, допоможуть вам оформити звіти професійно відповідно до ваших бізнес-цілями.
При покупці Power BI Premium, сервер звітів Power BI буде доступний в рамках підписки Software Assurance разом з SQL Server Enterprise Edition.

Гібридна бізнес-аналітика: дані доступні з Хмари
З платформою SQL Server BI можна використовувати дані з локальних джерел без необхідності їх перенесення в Хмара. Локальні дані підключаються до хмарного Power BI і вся інформація доступна в Хмарі.