Віртуализация VMware
Компанія VMware є світовим лідером в області рішень віртуалізації - від настільних систем до центрів обробки даних. VMware допомагає підприємствам будь-якого розміру знизити капітальні та експлуатаційні витрати, забезпечити безперервність бізнесу, підвищити рівень безпеки і захист даних.

Консолідація серверів
vSphere з керуванням операціями

забезпечує виконання, адміністрування, підключення та захист додатків в єдиному екплуатаціонному середовищі в різних хмарах.
vCenter Server

ПО для управління серверами, централізована платформа для управління середовищами VMware vSphere, забезпечує надійну автоматизацію в гібридному хмарі.
Планувальник розподілених ресурсів vSphere

vSphere Distributed Switch надає широкі можливості моніторингу та усунення неполадок, відкату і відновлення конфігурації мережі, шаблонів для резервного копіювання та відновлення віртуальної мережі. За допомогою Distributed Resource Scheduler (DRS) в кластері можна проводити розгортання нових ресурсів і виконувати автоматичний перенос віртуальних машин, не порушуючи роботу служб.
vSphere Storage vMotion (Virtual Volumes)

платформа для інтеграції і адміністрування зовнішніх сховищ, яка оптимізує їх роботу і забезпечує ефективний контроль на рівні ВМ.

Продукти для віртуалізації ЦОД і розгортання хмарної інфраструктури
Почніть свій перехід до хмари з віртуалізації серверів. Потім в зручному для вас темпі переходите до повністю виртуализированной архітектурі програмного ЦОД шляхом віртуалізації мережі, сховищ і системи безпеки. Спростіть ініціалізацію ІТ-ресурсів і додатків і надавайте доступ до них за лічені хвилини. Завершіть створення приватного хмари шляхом автоматизації управління для оптимальної продуктивності, ефективного використання ресурсів та відповідності стандартам і нормативам.
 • VMware vSphere
  Консолідація серверів, підвищення доступності та продуктивності та оптимізація використання ресурсів за допомогою провідної платформи віртуалізації.
  01
 • VMware Cloud on AWS
  виконує балансування робочих навантажень і призначає пріоритети виділених ресурсів, щоб забезпечити максимальну продуктивність важливих додатків.
  02
 • vSphere with Operations Management
  виводить платформу vSphere на новий рівень завдяки можливостям інтелектуального управління експлуатацією і узгодженого адміністрування.
  03
 • VMware vSAN
  надає об'єднання серверних дисків в кластери, радикально спрощене загальне сховище для віртуальних машин, формує отказоустойчивую, високопродуктивну архітектуру.
  04
 • NSX
  рішення VMware на основі NSX: VMware Cloud on AWS / vCloud NFV / VMware Enterprise PKS.
  05
 • VMware Site Recovery Manager
  ПО для аварійного відновлення, забезпечує захист додатків і пропонує зручні можливості управління, тестування без переривання роботи і повністю автоматизоване відновлення середовища.
  06
 • vCloud Suite
  дає можливість створення адаптивної і ефективної хмарної інфраструктури в режимі самообслуговування.
  07
Рішення щодо забезпечення безперервності бізнесу та аварійного відновлення
Висока доступність:
VMware vSphere vMotion і Storage vMotion
можна без порушення роботи переносити робочі навантаження між серверами ЦОД для збільшення терміну служби обладнання.
VMware vSphere High Availability
зменшує тривалість позапланових простоїв додатків за рахунок автоматичного перезапуску ВМ на доступних серверах в разі збоя устаткування.
Відмовостійкість:
VMware vSphere Fault Tolerance
забезпечує безперервну доступність додатків при збоях серверів за рахунок створення фонового примірника ВМ, що працює синхронно з основним. У разі збою робочі навантаження негайно переносяться з основного примірника на фоновий..
vSAN Stretched Clusters
надає можливість синхронної реплікації даних між територіально віддаленими середовищами, що забезпечує доступність додатків навіть в разі збою в одному з розташувань.
Реплікація:
VMware vSphere Replication
рішення для асинхронної реплікації, яке копіює дані з основної середовища користувачів в резервні.
Аварійне відновлення:
VMware Site Recovery Manager (SRM)
автоматизує і адмініструє процес аварійного перемикання на резервну середу в разі відмови основної.
VMware Site Recovery
забезпечує захист на вимогу, тестування без переривання роботи і формування звітів, і усуває необхідність в резервному ЦОД.