Windows 10
Windows 10 Pro - це «десктопна» операційна система, розроблена на базі Windows 10 Home. Версія створена з оглядкою на потреби малого бізнесу, дозволяє ефективно управляти пристроями і додатками, захищати конфіденційні дані, підтримує сценарії максимально продуктивного віддаленого і мобільного використання, дає змогу використовувати різні хмарними технологіями.

Цю версію можна використовувати Windows Update для бізнесу, щоб знизити вартість обслуговування, отримати повний контроль над установкою оновлень, максимальний швидкий доступ до оновлень безпеки і новітнім інновацій Microsoft.
Прекрасний вибір для бізнесу →
 • Доступ до домену
  Підключіться до навчального, бізнес-домену або Azure Active Directory для роботи з мережевими файлами, серверами, принтерами і т.д.
 • Вдосконалене шифрування
  BitLocker забезпечує додатковий захист і надійно захищає ваші дані шляхом шифрування і управління безпекою
 • Віддалений вхід в систему
  Windows 10 дозволяє входити в систему через віддалений робочий стіл і використовувати професійний ПК, де б ви не знаходилися.
 • Віртуальні комп'ютери.
  Hyper-V дозволяє створювати і використовувати віртуальні машини, щоб одночасно працювати в декількох операційних системах на одному і тому ж комп'ютері.
 • Ваші програми в Магазині.
  Windows 10 дозволяє створити в Магазині Windows особистий кабінет додатків для легкого доступу до додатків компанії.
Вона просто працює

Windows 10 - це та сама Windows, до якої ви звикли, тільки набагато краще. Такі технології, як InstantGo1, дозволяють швидко включити пристрій і миттєво продовжити роботу. Крім того, Windows 10 пропонує більше вбудованих засобів безпеки, ніж будь-коли раніше, і надійно захищає пристрій від шкідливих програм.
Робити все одразу
Виконуйте одночасно безліч завдань, як неперевершений майстер своєї справи, використовуючи чотири додатки на одному екрані за один раз. Переповнений екран? Створюйте віртуальні робочі столи, щоб отримати більше простору і використовувати тільки те, що вам потрібно. При цьому всі ваші повідомлення і основні настройки зберуться в одному легкодоступному екрані.
Continuum
Кращий екран - це той, яким ви користуєтеся прямо зараз, тому що Windows 10 підлаштовує його під ваші дії і пристрої. Екранні функції адаптуються для легкості навігації, а додатки ідеально виглядають як на дрібних, так і на великих екранах.
Вона ваша - і тільки ваша
Ваше пристрій з Windows 10 завжди дізнається і тепло привітає вас. Завдяки функції Windows Hello пристрій вітає вас на ім'я та включається, дізнавшись вас. Вхід в систему виконується автоматично, і вам не потрібно запам'ятовувати і вводити пароль..